Poster Gallerix Robert Downey Jr
fr.149 kr
fr.115 krFrån 23 %Kampanj
Välj variant

Robert Downey Jr
115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Robert Downey Jr från år 2007. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Robert Downey Jr från år 2007. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Robert Downey Jr |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


