Poster Gallerix Sea Of Clouds
fr.119 kr
Välj variant

Sea Of Clouds
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konst med en surrealistisk illustration av en man i en roddbåt som paddlar på ett hav av moln.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en surrealistisk illustration av en man i en roddbåt som paddlar på ett hav av moln.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Sea Of Clouds |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


