Poster Gallerix Surreal Path Between Seas
fr.119 kr
Välj variant

Surreal Path Between Seas
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Affisch från kategorin konst med en illustration av en man som går längs en surrealistisk väg av sand mellan två hav.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Affisch från kategorin konst med en illustration av en man som går längs en surrealistisk väg av sand mellan två hav.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Surreal Path Between Seas |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

