Poster Gallerix Sylvester Stallone
fr.149 kr
fr.115 krFrån 23 %Kampanj
Välj variant

Sylvester Stallone
115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Sylvester Stallone från år 1978. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta vintage fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Sylvester Stallone från år 1978. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta vintage fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Sylvester Stallone |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


