Poster Gallerix Törnskateungar By Bruno Liljefors
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant

Törnskateungar By Bruno Liljefors
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Törnskateungar" av den svenske naturmålaren Bruno Liljefors från år 1887. En vacker naturbild med flera små törnskator som sitter på en gren vid vattnet. Liljefors är mest känd för sina motiv med djur, ofta i dramatiska situationer.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Törnskateungar" av den svenske naturmålaren Bruno Liljefors från år 1887. En vacker naturbild med flera små törnskator som sitter på en gren vid vattnet. Liljefors är mest känd för sina motiv med djur, ofta i dramatiska situationer.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Törnskateungar By Bruno Liljefors |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


