Posters Venture Home Dots
fr.250 kr
fr.225 krSpara 10 %Kampanj
Välj variant

Dots
225 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

I enkelheten bor det vackra! Den här abstrakta poster från serien Dots har en vit bakgrund och små svarta prickar som med olika storlekar och sitt oregelbundna stänk skapar smakfulla kontraster och ger en härlig attityd till hemmet. Printet passar perfekt i vardagsrummet eller i andra öppna ytor där du vill få in den där extra detaljen som lyfter hemtrevnadskänslan! Mått 21x30 cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
I enkelheten bor det vackra! Den här abstrakta poster från serien Dots har en vit bakgrund och små svarta prickar som med olika storlekar och sitt oregelbundna stänk skapar smakfulla kontraster och ger en härlig attityd till hemmet. Printet passar perfekt i vardagsrummet eller i andra öppna ytor där du vill få in den där extra detaljen som lyfter hemtrevnadskänslan! Mått 21x30 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Utförande | Stående |
| Motiv | Abstrakt |
| Produkttyp | Poster |
| Användningsområde | Inomhus |
| Material | Papper |
| Serie | Dots |
| Färg | Vit/Grå/Svart |
| Bredd | 21, 30, 50, 70 cm |
| Höjd | 30, 40, 70, 100 cm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

