Spegel House Nordic Jersey Ø60 cm
fr.1 899 kr
fr.795 krSpara 58 %Kampanj
Välj variant

Jersey Ø60 cm
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Spegel med svart ram Ø60 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 0,5 cm |
| Serie | Jersey |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Spegel |
| Längd | 60 cm |
| Färg | Mässing, Svart |

