Spegel House Nordic Jersey Oval
fr.795 kr
Välj variant

Jersey Oval
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Oval spegel med ram i mässingslook 35x80 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Produkttyp | Spegel |
| Material | Stål |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 35 cm |
| Serie | Jersey |
| Höjd | 0,5 cm |
| Färg | Mässing, Svart |

