Spegel House Nordic Jersey
fr.528 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Jersey
528 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Spegel med ram i mässingslook 60x60 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Produkttyp | Spegel |
| Material | Stål |
| Serie | Jersey |
| Höjd | 0,5 cm |
| Bredd | 40, 60 cm |
| Längd | 40, 60 cm |
| Färg | Mässing, Svart |


