Spegel House Nordic Madrid Oval
fr.814 kr
Se priset!
Välj variant

Madrid Oval
814 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic. 50x80 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Utförande | Vägghängd |
| Produkttyp | Spegel |
| Material | Aluminium/Glas |
| Längd | 3 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Form | Oval |
| Bredd | 50 cm |
| Serie | Madrid |
| Montering | Nej |
| Färg | Mässing, Svart |

