Spegel House Nordic Palermo
fr.650 kr
Se priset!
Välj variant

Palermo
650 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Assymetrisk spegel 40x80 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Produkttyp | Spegel |
| Material | Aluminium, Glas |
| Längd | 0,5 cm |
| Serie | Palermo |
| Färg | Glas |
| Bredd | 40, 50 cm |
| Höjd | 55, 60, 80 cm |

