Spegel Venture Home Lake 67x193 cm
Rek. pris 1 959 kr
1 388 kr
1 175 krSpara 15 %Kampanjtom 18/5

Lake 67x193 cm
1 175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Lake från Venture Home har en industriell design med en tunn inramning och rutmönster i svart kulör.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Spegel Lake från Venture Home har en industriell design med en tunn inramning och rutmönster i svart kulör.
Lika stilsäker som praktisk - den här spegeln kommer garanterat öppna upp rummet till nya dimensioner!
Den generösa storleken gör att rummet upplevs mer luftigt och vidöppet.
Perfekt för det moderna hemmet som önskar höja stilnivån ett snäpp!
Den generösa storleken gör att rummet upplevs mer luftigt och vidöppet.
Perfekt för det moderna hemmet som önskar höja stilnivån ett snäpp!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19999-020 |
| Bredd | 67 cm |
| Djup | 3 cm |
| Form | Rektangulär |
| Höjd | 193 cm |
| Serie | Lake |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminum,Spegel, Stål |
| Produkttyp | Spegel |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206963314 |





