Spegel Vind Med Lampa Skeppsvik x Josefin Lustig
8 665 kr

Med Lampa Skeppsvik x Josefin Lustig
8 665 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med spegeln Skeppsvik från Josefin Lustig kollektionen får du vacker belysning på köpet! Med denna spegel kan du vara säker på att vara helt i linje med trenderna, med den rundade formen upptill och generösa storleken. Led-lamporna bakom ger ett vackert ljus, vilket gör spegeln både praktisk och dekorativ. Placera i sovrummet eller i hallen och njut av ett behagligt sken!
Varumärke
VindBeskrivning
Med spegeln Skeppsvik från Josefin Lustig kollektionen får du vacker belysning på köpet! Med denna spegel kan du vara säker på att vara helt i linje med trenderna, med den rundade formen upptill och generösa storleken. Led-lamporna bakom ger ett vackert ljus, vilket gör spegeln både praktisk och dekorativ. Placera i sovrummet eller i hallen och njut av ett behagligt sken!
Energieffektivitet: A
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 50051-011 |
| Bredd | 38 mm |
| Form | Oval |
| Höjd | 2100 mm |
| Serie | Skeppsvik x Josefin Lustig |
| Färg | Silver |
| Utförande | Vägghängd |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Produkttyp | Spegel |
| Vikt | 36 kg |
| Längd | 1000 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Spänning | 230 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |






