Tavla Art for the Home Asian Fisherman 40x100
725 kr
509 krSpara 30 %Kampanj

Asian Fisherman 40x100
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Tavla Art for the Home Asian Fisherman 40x100 är en elegant tavla. Med en tavla kan du enkelt liva upp ditt hem.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tavla Art for the Home Asian Fisherman 40x100 är en elegant tavla. Med en tavla kan du enkelt liva upp ditt hem.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 89531 |
| Färg | Flerfärgad |
| Format | Liggande |
| Längd | 40 m |
| Motiv | Landskap |
| Produkttyp | Canvastavla |
| Bredd | 100 cm |
| Storlek | 100x40 cm |
| EAN-nr | 8711444611579 |



