Tavla Art for the Home Bird 70x100
906 kr
629 krSpara 31 %Kampanj

Bird 70x100
629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Tavla Art for the Home Bird 70x100 är en elegant tavla. Med en tavla kan du enkelt liva upp ditt hem.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tavla Art for the Home Bird 70x100 är en elegant tavla. Med en tavla kan du enkelt liva upp ditt hem.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 89527 |
| Färg | Flerfärgad |
| Format | Stående |
| Längd | 70 m |
| Motiv | Djur |
| Produkttyp | Canvastavla |
| Bredd | 100 cm |
| Storlek | 100x70 cm |
| EAN-nr | 8711444611531 |




