Tavla Art For The Home Forest Walks
1 329 kr
929 krSpara 30 %Kampanj

Forest Walks
929 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tavla Forest Walks från Art for the Home. Dekorera ditt hem på ett ögonblick.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 113196 |
| Färg | Flerfärgad |
| Format | Liggande |
| Höjd | 40 cm |
| Material | Canvas/MDF |
| Storlek | 40x100 cm |
| Motiv | Landskap |
| Produkttyp | Tavla |
| Bredd | 100 cm |
| EAN-nr | 5011583463705 |

