Konstväxt House Nordic Monstera
fr.503 kr
Se priset!
Välj variant

Monstera
503 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Konstväst Monstrera.
Konstgjord växt 90 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Grön |
| Höjd | 45, 90 cm |
| Längd | 17, 40 cm |
| Material | PE-plast, Polyester, Metalltråd, Cement |
| Serie | Monstera |
| Typ | Konstväxt |
| Bredd | 18, 40 cm |



