Barnbord Venture Home Polar
905 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Barnbord Venture Home Polar är ett fint rektangulärt matbord för barn. Bordsskivan är vit och tillverkad av MDF med fyra svarta metallben.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Barnbord Venture Home Polar är ett fint rektangulärt matbord för barn. Bordsskivan är vit och tillverkad av MDF med fyra svarta metallben.
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 77 cm
- Höjd till undersida bord: 49,2 cm
- Mått mellan ben långsida: 77 cm
- Höjd till undersida bord: 49,2 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18064-468 |
| Färg | Vit/Svart |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 51 cm |
| Längd | 80 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Polar |
| EAN-nr | 7350107087958 |





