Barnsäng Venture Home Drömprinsessa 95x215
1 505 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barnsäng från Venture Home som får ditt barn att sova som en prinsessa. Sängen har ribbotten. Madrass ingår ej!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Barnsäng från Venture Home som får ditt barn att sova som en prinsessa. Sängen har ribbotten. Madrass ingår ej!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18027-399 |
| Färg | Rosa/Blå |
| Bredd | 95 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Längd | 215 cm |
| Produkttyp | Barnsäng |
| Bäddmått | 90x190 cm |
| EAN-nr | 7350107086173 |
