Barnsäng Venture Home Jeep
2 579 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barnsäng från Venture Home i form av en jeep. Bilens sidor hjälper barnet att hålla sig i sängen på natten. Sängen har ribbotten och är utrustad med lampor framtill. Madrass och leksaker på bilden ingår ej!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Barnsäng från Venture Home i form av en jeep. Bilens sidor hjälper barnet att hålla sig i sängen på natten. Sängen har ribbotten och är utrustad med lampor framtill. Madrass och leksaker på bilden ingår ej!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18024-388 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 85 cm |
| Längd | 210 cm |
| Produkttyp | Barnsäng |
| Bäddmått | 90x190 cm |
| EAN-nr | 7350107086203 |
