Barnsäng Venture Home Piratskepp
2 579 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barnsäng från Venture Home i form av ett piratskepp som fungerar som leksak under dagen och säng på natten. Sängen har ribbotten. Madrass ingår ej!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Barnsäng från Venture Home i form av ett piratskepp som fungerar som leksak under dagen och säng på natten. Sängen har ribbotten. Madrass ingår ej!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18021-365 |
| Färg | Blå/Svart |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Längd | 225 cm |
| Produkttyp | Barnsäng |
| Bäddmått | 90x190 cm |
| EAN-nr | 7350107086180 |
