Barnsäng Venture Home Racing Blå
2 579 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barnsäng från Venture Home i form av en racingbil. De skyddande sidorna hjälper både barnet att hålla sig i sängen på natten. Bilen har ribbotten och lampor framtill. Madrass ingår ej!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Barnsäng från Venture Home i form av en racingbil. De skyddande sidorna hjälper både barnet att hålla sig i sängen på natten. Bilen har ribbotten och lampor framtill. Madrass ingår ej!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18023-365 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 220 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Längd | 110 cm |
| Produkttyp | Barnsäng |
| Bäddmått | 90x190 cm |
| EAN-nr | 7350107086227 |
