Avlastningsbord Day
1 035 kr
850 krSpara 18 %Kampanj

Avlastningsbord Day
850 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Konsolbord Day från In Living är ett stilrent bord i svart metall med hyllplan i MDF med en folierad trädesign.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Konsolbord Day från In Living är ett stilrent bord i svart metall med hyllplan i MDF med en folierad trädesign.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 731200 |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 100 cm |
| Material | Metall/MDF |
| Typ | Bord |
| Serie | Day |
| Tillverkarens Art.Nr. | 731200 |
| EAN-nr | 5709386737542 |


