Avlastningsbord furniture/fashion Maglehem Hög
4 185 kr
2 392 krSpara 43 %Kampanj

Maglehem Hög
2 392 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Avlastningsbord Maglehem från Furniture Fashion. Fräck design med svart stomme och ram i metall samt mörk glasskiva. Lättare montering krävs.
Varumärke
furniture/fashionBeskrivning
Avlastningsbord Maglehem från Furniture Fashion. Fräck design med svart stomme och ram i metall samt mörk glasskiva. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | furniture/fashion |
| Art.Nr. | 15005-188 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 130 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Djup | 35 cm |
| Material | Glas/Metall |
| Produkttyp | Avlastningsbord |
| Användningsområde | Inomhus |
| Form bord | Rektangulärt |
| EAN-nr | 7350107088511 |





