Avlastningsbord Venture Home Edge
fr.849 kr
Se priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Edge är ett avlastningsbord från Venture Home med skiva i MDF och underrede i pulverlackerad metall.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Edge är ett avlastningsbord från Venture Home med skiva i MDF och underrede i pulverlackerad metall.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Betong/Svart, Betong/Vit, Teak/Svart |
| Höjd | 80 cm |
| Längd | 110 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | MDF/Metall |
| Produkttyp | Avlastningsbord |
| Serie | Edge |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
