Avlastningsbord Venture Home Razzia
2 699 kr
2 294 krSpara 15 %Kampanj

Razzia
2 294 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Razzia är ett avlastningsbord från Venture Home i svart stomme och vit skiva av terrazzo.
Terrazzo
En konststen som framställs av krossad marmor men även av hårdbergarter och cement.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18036-680 |
| Färg | Vit/Svart |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 110 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | Terrazzo |
| Typ | Avlastningsbord |
| Serie | Razzia |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107087354 |







