Avlastningsbord Venture Home Riah
fr.1 379 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Riah avlastningsbord från Venture Home med bordskivor i MDF och underrede i metall. Ett avlastningsbord i industriell stil som passar alla rum i ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Riah avlastningsbord från Venture Home med bordskivor i MDF och underrede i metall. Ett avlastningsbord i industriell stil som passar alla rum i ditt hem.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Betong/Svart, Betong/Vit, Teak/Svart |
| Höjd | 70 cm |
| Längd | 110 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | MDF/Metall |
| Produkttyp | Avlastningsbord |
| Serie | Riah |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
