Barbord Venture Home Camden
1 880 kr
Se priset!
Förväntas åter i lager 2026-08-07
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Barbord Camden från Venture Home har raka nordiska former och en klassisk design som står sig över tid!
Bordet tillhör Venture Home kollektionen, har en valnötsfärgad bordsskiva i MDF och raka bordsben i svart stål med en ram till fotstöd för extra komfort. Med detta barbord ger du snabbt köket ett modernt lyft och tar dina måltider till nästa nivå!
Bordet tillhör Venture Home kollektionen, har en valnötsfärgad bordsskiva i MDF och raka bordsben i svart stål med en ram till fotstöd för extra komfort. Med detta barbord ger du snabbt köket ett modernt lyft och tar dina måltider till nästa nivå!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Barbord Camden från Venture Home har raka nordiska former och en klassisk design som står sig över tid!
Bordet tillhör Venture Home kollektionen, har en valnötsfärgad bordsskiva i MDF och raka bordsben i svart stål med en ram till fotstöd för extra komfort. Med detta barbord ger du snabbt köket ett modernt lyft och tar dina måltider till nästa nivå!
Bordet tillhör Venture Home kollektionen, har en valnötsfärgad bordsskiva i MDF och raka bordsben i svart stål med en ram till fotstöd för extra komfort. Med detta barbord ger du snabbt köket ett modernt lyft och tar dina måltider till nästa nivå!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19997-010 |
| Färg | Valnöt |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Längd | 120 cm |
| Material | MDF/Stål |
| Produkttyp | Barbord |
| Serie | Camden |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 6 månader |
| EAN-nr | 7340206963017 |





