Bordsben Beslag Design 870
fr.995 kr
Välj variant
Beskrivning
Bordsben för montering i yttre hörn av bordsskiva. Justerbar höjd: 30mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Krom, Rostfri Look |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Bordsben |
| Justerbar | 30 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 60 mm |
| Höjd | 870 mm |

