Bordsben Beslag Design T10Höjd: 710 Svart
3 685 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordsben i läcker design, perfekt till bord eller bardisk. Finns i olika utförande och höjder, justerbar höjd 10mm
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bordsben i läcker design, perfekt till bord eller bardisk. Finns i olika utförande och höjder, justerbar höjd 10mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 962045 |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Bordsben |
| Justerbar | 10 mm |
| Bredd | 800 mm |
| Bredd | 800 cm |
| Höjd | 710 mm |
| EAN-nr | 7316189620452 |

