Iläggsskiva Venture Home Sleek Salt Matbord
1 635 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sleek Salt Iläggsskiva passar till Venture Home Sleek Salt Matbord. Iläggsskivan består av en lätt borstad svart fanér med en kärna av MDF.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sleek Salt Iläggsskiva passar till Venture Home Sleek Salt Matbord. Iläggsskivan består av en lätt borstad svart fanér med en kärna av MDF.
Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15119-608 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 2,5 cm |
| Längd | 95 cm |
| Material | Ekfanér/Spånskiva |
| Produkttyp | Iläggsskiva |
| Serie | Sleek Salt |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107088740 |




