In Living Soffbord Amy
1 345 kr

Soffbord Amy
1 345 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
In LivingBeskrivning
Vitlackat soffbord från In Living.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 12174 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 90 cm |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Amy |
| Form bord | Flerkantigt |

