Matbord furniture/fashion Stone
5 925 kr
Se priset!

Stone
5 925 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Matbord Stone från furniture/fashion imponerar med sin modemedvetna design!
Detta trendsäkra matbord har en vacker brunfärgad bordsskiva i MDF med faner och två dekorativa cylinderformade stommar i svart metall.
Ett ovalt matbord är perfekt om du vill skapa en social och inbjudande atmosfär i ditt hem.
Möblera köket eller vardagsrummet med ett iögonfallande bord där ingen hamnar på kanten!
Detta trendsäkra matbord har en vacker brunfärgad bordsskiva i MDF med faner och två dekorativa cylinderformade stommar i svart metall.
Ett ovalt matbord är perfekt om du vill skapa en social och inbjudande atmosfär i ditt hem.
Möblera köket eller vardagsrummet med ett iögonfallande bord där ingen hamnar på kanten!
Varumärke
furniture/fashionBeskrivning
Matbord Stone från furniture/fashion imponerar med sin modemedvetna design!
Detta trendsäkra matbord har en vacker brunfärgad bordsskiva i MDF med faner och två dekorativa cylinderformade stommar i svart metall.
Ett ovalt matbord är perfekt om du vill skapa en social och inbjudande atmosfär i ditt hem.
Möblera köket eller vardagsrummet med ett iögonfallande bord där ingen hamnar på kanten!
Detta trendsäkra matbord har en vacker brunfärgad bordsskiva i MDF med faner och två dekorativa cylinderformade stommar i svart metall.
Ett ovalt matbord är perfekt om du vill skapa en social och inbjudande atmosfär i ditt hem.
Möblera köket eller vardagsrummet med ett iögonfallande bord där ingen hamnar på kanten!
Egenskaper
| Varumärke | furniture/fashion |
| Art.Nr. | 15106-588 |
| Färg | Svart/Beige |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Längd | 220 cm |
| Utförande | MDF/Stål/Fanér |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Stone |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Ovalt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340206964311 |






