Matbord Venture Home Matilda
9 229 kr
5 599 krSpara 39 %Kampanj

Matilda
5 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Det snygga och smarta matbordet Matilda är anpassningsbart efter dina behov! Det här förlängningsbara matbordet har en rund toppskiva i svart MDF med faner och har en robust stomme med två klossformade ben. Bordet omvandlas snabbt till ett längre, ovalt matbord så fort du har fler gäster på besök. Slipp kompromissa mellan praktiska funktioner och stilren design. Här hamnar dessutom ingen på kanten!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Det snygga och smarta matbordet Matilda är anpassningsbart efter dina behov! Det här förlängningsbara matbordet har en rund toppskiva i svart MDF med faner och har en robust stomme med två klossformade ben. Bordet omvandlas snabbt till ett längre, ovalt matbord så fort du har fler gäster på besök. Slipp kompromissa mellan praktiska funktioner och stilren design. Här hamnar dessutom ingen på kanten!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18908-458 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 130 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 180 cm |
| Utförande | MDF |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Matilda |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Ovalt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340206996961 |





