Matbord Venture Home Pelle
Rek. pris 3 339 kr
2 632 kr
Se priset!

Pelle
2 632 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Venture Home Pelle är ett modernt bord med en toppskiva i svart MDF-faner med bordsben i järn. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner. Mått: 190x90x75 cm. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Venture Home Pelle är ett modernt bord med en toppskiva i svart MDF-faner med bordsben i järn. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner. Mått: 190x90x75 cm. Enklare montering krävs.
Övrigt
- Höjd till undersida bord: 75 cm
- Höjd till undersida bord: 75 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15571-188 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 190 cm |
| Utförande | MDF-faner/Järn |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Pelle |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7350118416679 |





