Matbord Venture Home Tempe
2 308 kr
Se priset!

Tempe
2 308 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Tempe från Venture Home är ett matbord med klassisk utformning och stilren kulör som strå sig över tid!
Matbordet har en iögonfallande, Skandinavisk design.
Matbordet har en iögonfallande, Skandinavisk design.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Tempe från Venture Home är ett matbord med klassisk utformning och stilren kulör som strå sig över tid!
Matbordet har en iögonfallande, Skandinavisk design.
Matbordet har en iögonfallande, Skandinavisk design.
Tillverkad med en kvadratisk bordsskiva i svart MDF och bordsben i svart metall. Matcha med ett par bekväma matstolar och gör tiden här till dagens höjdpunkt!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19996-290 |
| Färg | Valnöt |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 140 cm |
| Utförande | MDF/Stål |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Tempe |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 6 månader |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340206963277 |





