Matbord Vind Slider med iläggsskivaEk
17 935 kr
11 013 krSpara 39 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Ek

Slider med iläggsskiva
Ek
11 013 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Slider från Vind är ett rektangulärt, stilrent matbord med två stycken 40 cm iläggsskivor. Bordet har ben och bordsskiva av ekfanér med en kärna i spånskiva.
Varumärke
VindBeskrivning
Slider från Vind är ett rektangulärt, stilrent matbord med två stycken 40 cm iläggsskivor. Bordet har ben och bordsskiva av ekfanér med en kärna i spånskiva.
Mått:
- Längd: 170/210/250 cm
- Bredd: 95 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 232 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Tack vare de två illäggsskivorna som ingår kan längden på bordet lätt förändras inför olika tillfällen.
Lättare montering krävs.
- Längd: 170/210/250 cm
- Bredd: 95 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 232 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Tack vare de två illäggsskivorna som ingår kan längden på bordet lätt förändras inför olika tillfällen.
Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 15017-604 |
| Färg | Ek |
| Bredd | 95 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 170 cm |
| Utförande | Ekfanér/Spånskiva |
| Material | Trä |
| Typ | Matbord |
| Serie | Slider |
| Längd med förlängning | 250 cm |
| Iläggsskiva | Ja |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107088771 |






