Matgrupp furniture/fashion Copenhagen med 4 Gråa Limhamn Light StolarBrun
15 005 kr

Copenhagen med 4 Gråa Limhamn Light Stolar
Brun
15 005 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Copenhagen med en snygg designad metallstomme och ben som följer bordets form. Bordsskiva av MDF. Matstolar Limhamn Light med stomme och ben i svart metall. Hög rygg i en exklusivt utformad design. Ryggen och sitsen är i grå sammet. Lättare montering krävs.
Varumärke
furniture/fashionBeskrivning
Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Copenhagen med en snygg designad metallstomme och ben som följer bordets form. Bordsskiva av MDF. Matstolar Limhamn Light med stomme och ben i svart metall. Hög rygg i en exklusivt utformad design. Ryggen och sitsen är i grå sammet. Lättare montering krävs.
Mått bord
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
- Mellan ben (långsida): 72 cm
- Höjd till undersida: 71,5 cm
Mått stol
- Bredd: 44,5 cm
- Höjd: 82,5 cm
- Djup: 54 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
- Mellan ben (långsida): 72 cm
- Höjd till undersida: 71,5 cm
Mått stol
- Bredd: 44,5 cm
- Höjd: 82,5 cm
- Djup: 54 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | furniture/fashion |
| Art.Nr. | GR19325 |
| Färg | Brun |
| Rygghöjd | 38,5 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Material | Faner/MDF/Metall |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Copenhagen |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 41,5 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |







