Matgrupp furniture/fashion Ester med 4 Limhamn Light Stolar
fr.12 239 kr
Välj variant

Ester med 4 Limhamn Light Stolar
12 239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Ester med fot och rund centrumpelare i metall. Bordsskiva i svart marmor. Matstolar Limhamn Light med stomme och ben i svart metall. Hög rygg i en exklusivt utformad design. Ryggen och sitsen är i sammet. Lättare montering krävs.
Varumärke
furniture/fashionBeskrivning
Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Ester med fot och rund centrumpelare i metall. Bordsskiva i svart marmor. Matstolar Limhamn Light med stomme och ben i svart metall. Hög rygg i en exklusivt utformad design. Ryggen och sitsen är i sammet. Lättare montering krävs.
Mått bord
- Diameter: 106 cm
- Höjd: 75 cm
- Höjd till undersida: 72 cm
Mått stol
- Bredd: 44,5 cm
- Höjd: 82,5 cm
- Djup: 54 cm
- Diameter: 106 cm
- Höjd: 75 cm
- Höjd till undersida: 72 cm
Mått stol
- Bredd: 44,5 cm
- Höjd: 82,5 cm
- Djup: 54 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | furniture/fashion |
| Färg | Guld, Svart, Svart/Guld |
| Rygghöjd | 38,5 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Material | Marmor/Metall, Marmor/Mässing |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Ester |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sittdjup | 41,5 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
