Matgrupp In Living Cibus med 6 Stol In Livingar
Rek. pris 8 999 kr
6 999 kr
Se priset!

Cibus med 6 Stol In Livingar
6 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cibus är matgruppen för det moderna hemmet. Den populära kombinationen av högglanslack och svart PU gör att matgruppen ger ett lyxigt intryck. Stolarna har ett litet lätt gung för extra behaglig sittkomfort. Här sitter du bekvämt under dagens alla måltider.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Cibus är matgruppen för det moderna hemmet. Den populära kombinationen av högglanslack och svart PU gör att matgruppen ger ett lyxigt intryck. Stolarna har ett litet lätt gung för extra behaglig sittkomfort. Här sitter du bekvämt under dagens alla måltider.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 113891 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Längd | 180 cm |
| Serie | Cibus |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Materialtyp | MDF/Krom/PU |
| Form bord | Rektangulär |
| Behandling | Högblank |










