Matgrupp Manor House Wilmer med 4 Viktoria Stolar
Rek. pris 13 499 kr
9 999 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Wilmer matgrupp kommer tillsammans med fyra Viktoria fåtöljer som skänker en lantlig och uttrycksfull elegans till matsalen. Fåtöljen Viktoria fångar blicken på en gång med sin iögonfallande design och exklusiva detaljer. Klassiskt knappklädd rygg, pärlspik, ringbeslag på baksidan, vinklade ben och vacker linneklädsel är karaktärsdrag för Viktoria. För att inte tala om den utmärkta sittkomforten som bjuder in till långa och trevliga middagar med nära och kära.
Varumärke
Manor HouseBeskrivning
Wilmer matgrupp kommer tillsammans med fyra Viktoria fåtöljer som skänker en lantlig och uttrycksfull elegans till matsalen. Fåtöljen Viktoria fångar blicken på en gång med sin iögonfallande design och exklusiva detaljer. Klassiskt knappklädd rygg, pärlspik, ringbeslag på baksidan, vinklade ben och vacker linneklädsel är karaktärsdrag för Viktoria. För att inte tala om den utmärkta sittkomforten som bjuder in till långa och trevliga middagar med nära och kära.
Wilmer Matbord
Bredd: 90 cm
Längd: 140 cm
Höjd: 76 cm
Viktoria Fåtölj Grå
Bredd: 54,5 cm
Längd: 55 cm
Höjd: 92 cm
Djup: 55 cm
Sittdjup: 44 cm
Sitthöjd: 48 cm
Rygghöjd: 48 cm
Bredd: 90 cm
Längd: 140 cm
Höjd: 76 cm
Viktoria Fåtölj Grå
Bredd: 54,5 cm
Längd: 55 cm
Höjd: 92 cm
Djup: 55 cm
Sittdjup: 44 cm
Sitthöjd: 48 cm
Rygghöjd: 48 cm
Egenskaper
| Varumärke | Manor House |
| Art.Nr. | 694418 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Längd | 140 cm |
| Material | Rustik alm |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Wilmer |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |








