Matgrupp Venture Home Annika med 6 Valentina Stitcthes Stolar
9 329 kr

Annika med 6 Valentina Stitcthes Stolar
9 329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Annika från Venture Home. Med ett matbord i svart MDF med faner med kopparfärgade bordsben i järn. Matchas med 6 st Valentina stitcthes matstolar med dekorsöm och med svarta stolsben i järn och beigea sitsar i polyester linne.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Annika från Venture Home. Med ett matbord i svart MDF med faner med kopparfärgade bordsben i järn. Matchas med 6 st Valentina stitcthes matstolar med dekorsöm och med svarta stolsben i järn och beigea sitsar i polyester linne.
Bord
- Längd: 190 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 76,5 cm
- Sitthöjd: 46,5 cm
- Bredd: 50 cm
- Djup: 57 cm
- Längd: 190 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 76,5 cm
- Sitthöjd: 46,5 cm
- Bredd: 50 cm
- Djup: 57 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22345 |
| Färg | Svart |
| Rygghöjd | 30 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | MDF/Fanér/Polyester |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Annika |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 42,5 cm |
| Sitthöjd | 46,5 cm |


