Matgrupp Venture Home Bianca Valnöt med 6 Pobbie Stolar Polyester
18 475 kr

Bianca Valnöt med 6 Pobbie Stolar Polyester
18 475 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Bianca från Venture Home. Med ett ovalt matbord i valnötsfärgad MDF med faner med valnötsfärgade samt svarta bordsben i trä och MDF. Matchas med 6 st Pobbie matstolar med valnötsfärgade stolsben i metall och svarta sitsar i polyester.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Bianca från Venture Home. Med ett ovalt matbord i valnötsfärgad MDF med faner med valnötsfärgade samt svarta bordsben i trä och MDF. Matchas med 6 st Pobbie matstolar med valnötsfärgade stolsben i metall och svarta sitsar i polyester.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 87 cm
- Sitthöjd: 45,5 cm
- Bredd: 44 cm
- Djup: 53 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 87 cm
- Sitthöjd: 45,5 cm
- Bredd: 44 cm
- Djup: 53 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22186 |
| Färg | Valnöt |
| Rygghöjd | 41,5 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | Trä/MDF/Polyester |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Bianca |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 39,5 cm |
| Sitthöjd | 45,5 cm |



