Matgrupp Venture Home Chicago matbord och Valentina Stitcthes matstol Svart
fr.13 915 kr
fr.9 155 krFrån 15 %Kampanj22 tim kvar!
Välj variant

Chicago matbord och Valentina Stitcthes matstol Svart
9 155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Chicago, med ett matbord i svart MDF med faner med svarta bordsben i metall. Matchas med 6st Valentina Stitcthes matstolar med dekorsöm och med svarta stolsben i järn och beigea sitsar i polyester linne.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Chicago, med ett matbord i svart MDF med faner med svarta bordsben i metall. Matchas med 6st Valentina Stitcthes matstolar med dekorsöm och med svarta stolsben i järn och beigea sitsar i polyester linne.
Bordets Mått
- Längd: 200cm
- Bredd: 90cm
- Höjd: 74cm
Stolens Mått
- Höjd: 76,5cm
- Sitthöjd: 46,5cm
- Bredd: 50cm
- Djup: 57cm.
- Längd: 200cm
- Bredd: 90cm
- Höjd: 74cm
Stolens Mått
- Höjd: 76,5cm
- Sitthöjd: 46,5cm
- Bredd: 50cm
- Djup: 57cm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22415-Sky |
| Färg | Svart |
| Rygghöjd | 30 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | Polyester linne/Järn/HPL och MDF, Sammet/Järn/HPL och MDF |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 42,5 cm |
| Sitthöjd | 46,5 cm |
