Matgrupp Venture Home Chicago med 6 Valentina Stolar
14 255 kr
10 085 krSpara 29 %Kampanj

Chicago med 6 Valentina Stolar
10 085 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Chicago från Venture Home. Med ett matbord i valnötsfärgad MDF med faner med svarta bordsben i metall. Matchas med 6 st Valentina matstolar med svarta stolsben i metall och beigea sitsar i manchester .
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Chicago från Venture Home. Med ett matbord i valnötsfärgad MDF med faner med svarta bordsben i metall. Matchas med 6 st Valentina matstolar med svarta stolsben i metall och beigea sitsar i manchester .
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 76,5 cm
- Sitthöjd: 46,5 cm
- Bredd: 50 cm
- Djup: 57 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 76,5 cm
- Sitthöjd: 46,5 cm
- Bredd: 50 cm
- Djup: 57 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22150 |
| Färg | Valnöt |
| Rygghöjd | 30 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | Metall/MDF/Trä/Manchester |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Chicago |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 42,5 cm |
| Sitthöjd | 46,5 cm |


