Matgrupp Venture Home Copenhagen med 4 Limhamn Guld Stolar
fr.16 145 kr
Välj variant

Copenhagen med 4 Limhamn Guld Stolar
16 145 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Copenhagen med en snygg designad metallstomme och ben som följer bordets form. Bordsskiva av MDF. Matstolar Limhamn med stomme och ben i svart metall. Låg rygg i en exklusivt utformad design. Ryggen och sitsen är i guldfärgad sammet. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Copenhagen med en snygg designad metallstomme och ben som följer bordets form. Bordsskiva av MDF. Matstolar Limhamn med stomme och ben i svart metall. Låg rygg i en exklusivt utformad design. Ryggen och sitsen är i guldfärgad sammet. Lättare montering krävs.
Mått bord
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
- Mellan ben (långsida): 72 cm
- Höjd till undersida: 71,5 cm
Mått stol
- Bredd: 61 cm
- Höjd: 76,56 cm
- Djup: 54 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
- Mellan ben (långsida): 72 cm
- Höjd till undersida: 71,5 cm
Mått stol
- Bredd: 61 cm
- Höjd: 76,56 cm
- Djup: 54 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Svart |
| Rygghöjd | 32,5 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Material | Faner/MDF/Metall |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Copenhagen |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
