Matgrupp Venture Home Copenhagen med 4 Limhamn Guld StolarBrun
10 619 kr
10 275 krSänkt pris!

Copenhagen med 4 Limhamn Guld Stolar
Brun
10 275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Copenhagen med en snygg designad metallstomme och ben som följer bordets form. Bordsskiva av MDF. Matstolar Limhamn med stomme och ben i svart metall. Låg rygg i en exklusivt utformad design. Ryggen och sitsen är i guldfärgad sammet. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Copenhagen med en snygg designad metallstomme och ben som följer bordets form. Bordsskiva av MDF. Matstolar Limhamn med stomme och ben i svart metall. Låg rygg i en exklusivt utformad design. Ryggen och sitsen är i guldfärgad sammet. Lättare montering krävs.
Mått bord
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
- Mellan ben (långsida): 72 cm
- Höjd till undersida: 71,5 cm
Mått stol
- Bredd: 61 cm
- Höjd: 76,56 cm
- Djup: 54 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
- Mellan ben (långsida): 72 cm
- Höjd till undersida: 71,5 cm
Mått stol
- Bredd: 61 cm
- Höjd: 76,56 cm
- Djup: 54 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR19322 |
| Färg | Brun |
| Rygghöjd | 32,5 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Material | Faner/MDF/Metall |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Copenhagen |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |



