Matgrupp Venture Home Dipp med 4 Arctic Stolar
fr.6 479 kr
fr.4 265 krSpara 34 %Kampanj13 tim kvar!
Välj variant

Dipp med 4 Arctic Stolar
4 265 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Dipp Rund med 4 Arctic Stolar från Venture Home är en matgrupp med ett stilrent, runt matbord i svart MDF med svarta bordsben i metall. Det medföljer fyra matstolar med svarta stolsben i metall och sitsar i plast.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Dipp Rund med 4 Arctic Stolar från Venture Home är en matgrupp med ett stilrent, runt matbord i svart MDF med svarta bordsben i metall. Det medföljer fyra matstolar med svarta stolsben i metall och sitsar i plast.
Mått Bord
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 80 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 49 cm
- Djup: 47,5 cm
- Höjd: 82 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Plast
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 80 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 49 cm
- Djup: 47,5 cm
- Höjd: 82 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Plast
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR19943S |
| Färg | Svart/Blå, Svart/Vit |
| Diameter | 115 cm |
| Rygghöjd | 37 cm |
| Sittbredd | 49 cm |
| Material | MDF/Metall/Plast |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Dipp |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Toppskiva | Faner/MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 41 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
