Matgrupp Venture Home Dipp med 6 Muce Stolar
11 975 kr
7 875 krSpara 34 %Kampanj18 tim kvar!

Dipp med 6 Muce Stolar
7 875 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp DIpp med 6 Muce Stolar från Venture Home är en elegant matgrupp med ett rektangulärt matbord med en stomme och ben i svart pulverlackerad metall med benslut i mässingsfoliering samt med en bordsskiva i svart fanér med en kärna i MDF. Det medföljer sex matstolar i en helklädd design med benställning i svart pulverlackerad metall. Rygg och sits i grå sammetstyg med mjuk stoppning. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp DIpp med 6 Muce Stolar från Venture Home är en elegant matgrupp med ett rektangulärt matbord med en stomme och ben i svart pulverlackerad metall med benslut i mässingsfoliering samt med en bordsskiva i svart fanér med en kärna i MDF. Det medföljer sex matstolar i en helklädd design med benställning i svart pulverlackerad metall. Rygg och sits i grå sammetstyg med mjuk stoppning. Lättare montering krävs.
Mått Bord
- Längd: 180 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 177 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 43 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 84 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Sammet
- Längd: 180 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 177 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 43 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 84 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Sammet
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR19961 |
| Färg | Svart/Mässing/Grå |
| Rygghöjd | 37 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Material | MDF/Metall/Sammet |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | DIpp |
| Antal Stolar | 6 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Faner/MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Iläggsskiva | Nej |







