Matgrupp Venture Home Dipp Ø115 cm med 4 Muce StolarSvart/Mässing/Grå
7 879 kr
5 175 krSpara 34 %Kampanj13 tim kvar!

Dipp Ø115 cm med 4 Muce Stolar
Svart/Mässing/Grå
5 175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Dipp Rund med 4 Muce Stolar från Venture Home är en stilren matgrupp med ett runt matbord i svart MDF med svarta bordsben i metall. Det medföljer fyra matstolar med svarta stolsben i metall och sitsar i sammet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Dipp Rund med 4 Muce Stolar från Venture Home är en stilren matgrupp med ett runt matbord i svart MDF med svarta bordsben i metall. Det medföljer fyra matstolar med svarta stolsben i metall och sitsar i sammet.
Mått Bord
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 80 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 43 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 84 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Sammet
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 80 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 43 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 84 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Sammet
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR19894 |
| Färg | Svart/Mässing/Grå |
| Diameter | 115 cm |
| Rygghöjd | 37 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Material | Fanér/MDF/Metall/Sammet |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Dipp |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Toppskiva | Faner/MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Iläggsskiva | Nej |





